Дистанційне навчання


Нейробіка-це своєрідна зарядка, низка вправ, яка активізує всі 5 органів відчуттів, а це в свою чергу хороша стимуляція роботи мозку, яка розвиває моторику рук, увагу, пам'ять як дітей, так і дорослих. Бажаю успіху.

https://www.youtube.com/watch?v=I0jc1W0oNsE&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=6BuyzQJCAI0&feature=youtu.be


Роль сім'ї в розвитку мовлення дитини

Фізичне, психічне та інтелектуальне виховання дитини починається в ранньому дитинстві. Усі навички, в тому числі правильного мовлення, формуються в сім'ї. Мовлення дитини формується на прикладі мовлення рідних та близьких їй людей: матері, батька, дідуся, бабусі, старших сестер та братів. Існує думка про те, що мовлення дитини розвивається самостійно, без спеціального втручання та допомоги дорослих, начебто дитина сама, поступово оволодіває правильною вимовою. Насправді ж, невтручання в процес формування дитячого мовлення, майже завжди стає причиною відставання в розвитку. Мовленнєві недоліки, що з'явилися в дитинстві, з великими труднощами переборюються в наступні роки. Саме тому важливо, щоб у родині були створені умови для формування мовлення дитини, починаючи з раннього віку. Дуже важливо, щоб маля чуло правильне, чітке мовлення, на прикладі якого формуватиметься його особисте.
Недоречно і навіть небажано говорити з малюком його ж мовою, повторюючи спотворені слова (дитина часто чує «диви» замість «дивись», «маєнький» замість «маленький», «мольоцько» — «молочко» тощо), це може гальмувати розвиток мовлення.
Особливо чітко потрібно вимовляти незнайомі, нові для дитини, а також багатоскладові слова.
Не всі батьки приділяють цьому серйозну увагу. Деякі вважають, що настане час і дитина сама навчиться говорити. Якщо ж малюк продовжує і за рік-два говорити з помилками, вони дивуються: « Чому ж ти досі не навчився говорити правильно?» Допомогу дітям із серйозними вадами мовлення надають спеціалісти – вчителі-логопеди.

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок 8.00-12.15

Вівторок 15.00-18.00

Середа 8.00-12.15

Четвер 8.00- 12.15

П'ятниця - 8.00-12.15

/Files/images/IMG_6342.JPG

Вчитель-логопед Шавлова Наталія Олександрівна, повна вища педагогічна освіта, вища категорія ,стаж роботи- 41 років.

/Files/images/nikonenko_n/логор.вправа.jpg02.10.2019р. Заняття з грамоти та розвитку мовлення. Логоритмічна вправа "Грибочки"

/Files/images/shavlova_no/Шавлова Н.О..jpg 07.03.2019р. Iнтегроване заняття з грамоти " Розумники i розумнички" групи № 9 "Горобинонька".

05/12/2017 року в музичній залі дошкільного навчального закладу відбулася консультація з теми " Нетрадиційні методи роботи з дітьми , що мають порушення мовлення".

/Files/images/shavlova_no/DSCN1725.JPG

/Files/images/zustrch/DSCN1727.JPG

/Files/images/01.jpeg24.11.2016 р. Засідання школи новопризначеного вчителя-логопеда.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 439

Коментарi