
В дошкільному навчальному закладі працює вихователь-методист Сич Наталія Олександрівна. Педагогічний стаж 25 роки,спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший учитель", освіта вища педагогічна.
Наталія Олександрівна на високому рівні здійснює методичне керівництво виховною освітньою діяльністю педагогічного колективу дошкільного навчального закладу, забезпечує умови для ефективного педагогічного процесу, фізичного та психічного розвитку дітей.

... Успіх освітньо-виховної роботи - вірно спланований
і керований навчальний процес...
Василь Сухомлинський

ГРАФІК РОБОТИ :
Понеділок 8.00-15.12 , обідня перерва 12.30- 13.00
Вівторок 8.00-15.12
Середа - 8.00-15.12
Четвер 9.00-16.12
П'ятниця 8.00-15.12
02.04.2021р.
23.07.2021р.
ТРИВОЖНІ РОЗЛАДИ У ДІТЕЙ – ВЕБІНАР ДЛЯ ПЕДАГОГІВ
Тривога – це важлива емоція, яка попереджає нас про небезпеку і мобілізує до відповідних дій. У нашому мозку функціонує комплексна система тривоги. Вона дає нам змогу вчасно помічати загрози та запобігати їм. Втім, як і будь-яка комплексна система, система тривоги також може «виходити з ладу», формуючи страх там, де насправді небезпеки немає, чи змушуючи нас постійно переживати про загрози, які малоймовірні й на які ми не маємо впливу. У таких випадках йдеться про тривожні розлади.
Тривожні розлади є найпоширенішим видом психічних розладів у дітей, молоді, дорослих. Вони можуть суттєво порушувати функціонування у різних сферах життя, перешкоджати повноцінному розвитку та самореалізації. Про те, які існують тривожні розлади, які їхні ознаки та як допомогти дитині та батькам малюків із тривожними розладами, дізнавайтесь у відеозаписі вебінару від Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї» за посиланням.
02.04.2021р. Важливе для працівників сфери дошкілля від МОН №6
Вітаємо, колеги!Це Міністерство освіти і науки України з добіркою актуальних можливостей для освітян та найважливіших новин, які стосуються дошкілля. Сьогодні читайте про Базовий компонент дошкільної освіти, правила безпеки для дошкільнят і громадянську освіту для найменших, а також про інші новини та можливості.Тож почнемо!
БКДО: ПОРАДИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУЦифрове видавництво MCFR створило електронну книжку «Базовий компонент дошкільної освіти. Нова редакція та поради для організації освітнього процесу» в електронному журналі «Практика управління дошкільним закладом».У е-книжці Базовий компонент дошкільної освіти подано у зручному для педагогів форматі. У матеріалі надано конкретні поради від практиків та науковців щодо кожного з освітніх напрямів, визначених у БКДО. Наприклад, за освітнім напрямом «Дитина в природному довкіллі» доступна стаття щодо того, як проводити експериментальну діяльність з дошкільнятами, а за напрямом «Мовлення дитини» – як складати розповідь разом з малюками. За безоплатним демодоступом доступні всі публікації. Переглянути електронну книжку можна
тут, а дізнатись більше про Базовий компонент дошкільної освіти на сайті МОН –
за цим посиланням.
БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ – ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ
НА ПЛАТФОРМІ «ДІЯ»Інтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків та всіх, хто відповідає за безпеку дошкільнят, коли діти користуються ґаджетами. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті? Чи існує небезпека від кібербулінгу? Всі ці та інші теми обговорюють в освітньому серіалі «Безпека дітей в інтернеті».Цей курс розроблено для того, щоби навчити батьків допомагати дітям використовувати інтернет і цифрові пристрої безпечно і з користю. Як батьки, так і педагоги після перегляду дізнаються, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу та сексуального насильства. Дивіться серіал за
цим посиланням.
2 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ
ПРО ПРОБЛЕМУ АУТИЗМУЗа даними досліджень, що проводили у США, 1 з 63 дітей мають розлад аутистичного спектру. Аутизм проявляється у трьох аспектах: комунікативному, сенсорному та поведінковому. У всіх дітей та дорослих людей з аутизмом комбінації цих проявів різні.Про те, що таке розлад спектру аутизму, як він може проявлятись та як аутизм діагностують – дізнавайтесь у короткому відео від Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї»
за посиланням.
РОЗВИТОК ГРОМАДЯНСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ
ДОШКІЛЬНЯТ: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИОдними з ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині,
Законом України «Про освіту» визначено громадянську та соціальну компетентності. Вони пов’язані з ідеями демократії, справедливості, рівності, прав людини, добробуту та здорового способу життя, з усвідомленням рівних прав і можливостей. Формування громадянської компетентності на рівні дошкільної освіти передбачено і у оновленому
Базовому компоненті дошкільної освіти. Серед основних принципів його реалізації є демократичність – формування засад такого суспільства, де кожен/кожна можуть бути почутими, мають право на самовираження та активну участь. Експертки Команди підтримки реформ Міністерства освіти і науки України пропонують кілька практичних інструментів для виховання найменших громадян. Ознайомлюйтесь з ними
за посиланням.
МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТПравила у дитячому садку допомагають створити безпечне та комфортне середовище для всіх учасників освітнього процесу. Їх можна поділити на кілька категорій: щодо поведінки у суспільстві та особистої безпеки, а також щодо дій у побутових та у критичних ситуаціях. Ознайомлювати дітей із правилами безпеки варто із найменшого віку, а приділяти увагу їхньому виконанню – постійно. Експертки Команди підтримки реформ МОН підготували матеріал про створення правил в дитсадку, коректне формулювання меж та їхнє використання у щоденній практиці, а також додали приклади вправ, які допоможуть дошкільнятам їх зрозуміти та засвоїти. Завантажити матеріал можна
тут.
МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ТА УПРАВЛІНЦІВ- Онлайн-курс «Права людини в освітньому просторі» на платформі EdEra. Цей безкоштовний онлайн-курс допоможе краще зрозуміти сутність та еволюцію концепції прав людини, перелік прав кожної людини та особливості прав дитини, ідею закладу освіти, дружнього до дитини та багато іншого. Зареєструватись на навчання та пройти його у зручний час є можливість за посиланням.
- Цифрове видавництво MCFR та журнал «Практика управління дошкільним закладом» запрошують на вебінар «Нове в законодавстві про дошкільну освіту», який відбудеться 21 квітня о 14:00. Беріть участь в онлайн-події тут.
- Освітня платформа від ЮНІСЕФ «Learning Passport». Це глобальна ініціатива ЮНІСЕФ, Microsoft та Кембриджського університету, ціль якої – забезпечити якісну безперервну освіту для дітей та молоді, зокрема для тих, які можуть бути тимчасово виключеними з навчального процесу. В Україні вона впроваджується ЮНІСЕФ у співпраці із Microsoft та Українським інститутом розвитку освіти. На платформі педагоги можуть знайти навчальні матеріали, зокрема, щодо правил безпеки, протидії булінгу, розвитку дошкільнят тощо. Скористатись платформою можна за цим посиланням, а для реєстрації потрібно ввести свій номер телефону та СМС-код, який буде надіслано за відповідним номером.

Електронна книжка «Базовий компонент дошкільної освіти. Нова редакція та поради для організації освітнього процесу»
Наказ МОН № 33 від 12.01.2021 року.
Від 16 січня 2021 року набувають чинності окремі норми закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
( переглянути Закон можна у вкладенні ).

МЕТОДИЧНА РОБОТА - це система взаємопов'язаних заходів, спрямованих на підвищення педагогічної майстерності вихователів, спеціалістів дошкільного закладу, розвиток їх творчого потенціалу, що значною мірою сприяє зростанню освіченості й вихованості дітей.

МЕТОЮ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ є створення умов для оволодіння педагогами багатством національної педагогічної науки, новинками дошкільної педагогіки і психології.
У своїй роботі методична служба нашого садка чітко розмежовує основні структурні напрями, що впливають на якість та ефективність методичної роботи:
1.Законодавчий.
2. Організаційний.
3.Методичний.
4.Соціально-психологічний.
МЕТОДИЧНА СЛУЖБА У СВОЇЙ РОБОТІ КЕРУЄТЬСЯ ПРИНЦИПАМИ:
-гуманізму;
- єдності національного і загальнолюдського;
- розвивального навчання;
- індивідуалізації;
- творчого розвитку дитини.
- оптимізація навчально-виховного процесу.
НАПРЯМКИ МЕТОДИЧНОЇ СЛУЖБИ:
- робота із педагогічними кадрами;
- робота з дітьми;
- робота з батьками.

Пріоритетний напрям закладу
«Формування у дитини системи знань, поглядів, переконань, здатності до доцільної поведінки в різних життєвих ситуаціях, що ґрунтується на емоційно – ціннісному ставленні до природи, знаннях її законів та розвиваються у просторі пізнавальної, дослідницької, трудової, ігрової діяльності, що закладає основи відповідального та дієвого ставлення до навколишнього природного середовища»
Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти
1. «Українське дошкілля», програма розвитку дитини дошкільного віку (авт. – Білан О. І., Возна Л. М., Максименко О. та ін.)
2. «Дошкільнятам – освіта сталого розвитку». Парціальна програма для закладів дошкільної освіти .(автори Н. Гавриш, О. Саприкіна, О. Пометун).
3. «Казкова фізкультура» Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (автор – М. Єфименко ).
4. «Про себе треба знати, про себе треба дбати» Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. – Лохвицька Л. В.).
5 «Україна – моя Батьківщина», Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. – Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М.; за наукового редагування Рейпольської О. Д.) .
6. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина» (наук. кер. проекту – Огнев`юк В. О., авт. колектив – Бєлєнька Г. В., Богініч О. Л., Богданець-Білоскаленко Н. І. та ін.) – для керівника гуртка англійської мови
7. «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт. – Лохвицька Л.В.);
8. «Мудрі шахи», програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (авт. – Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.);
9. «Цікаві шашки», програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки (авт. – Семизорова В.В., Романюк О.В., Дульська Г.П.);
10. «Комп'ютерна грамота для малят.» Парціальна програма для дітей старшого дошкільного віку. Болотова О.М., Вайнер О.В., Семизорова В.В.;
11. «Музично-казкові намистинки: оздоровчо-освітня робота з дітьми четвертого року життя»Трофімченко І.Є., Малашевська І.А., Сімон Н.Г., Гончарук А.Д., Шаронова В.О., Бондар С.В., Заводяна Н.В., Шевчук О.Г., Таушан О.Г.;
12. «Віконечко» Програма розвитку дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку від 3 до 7 років. Сак Т.В., Прохоренко Л.І., Соколова Г.Б., Дмітрієва М.В., Бабяк О.О., Баташева Н.І., Недозім І.В.;
13. «Розквіт». Комплексна програма розвитку дітей дошкільного віку з аутизмом. Тарасун В.В., Куценко Т.О., Скрипник Т.В., Дуброва І.М.;
Вкладення-
Брей- ринг.травень 2016 року.docx -
16.03.21р.Методичні рекомендаці,Базового компоненту 2021 р..pdf -
20.04.2016 р. Загальні батьківські збори. 2016р..docx -
29.11.2016. Педагогічна рада.doc -
Атестація педагогічних працівників.doc -
Базовий компонент.pdf -
батьківські збори 05.11.2015.docx -
Виступ Радоміцької Н.М..docx -
Вчимо_дошкільнят_самозарадності,2021р..pdf -
Дистанційна організаційно-методична робота педагогів ДНЗ 35 «Вербиченька».pptx -
До педагогічної ради ,24 листопада, 2015 .docx -
Дошкільникам - освіта для сталого розвитку.16.03.2016.docx -
З 16 СІЧНЯ 2021 РОКУ ДЕРЖАВНА МОВА ОБОВ.docx -
Заг.батівські збори 20-21.pptx -
Майстер клас для вихователів 19.04.2016 р. (копія).docx -
Оздоровчий період.doc -
Освіта сталого розвитку для дошільнят, 2015 р.docx - Педагогічна рада
-
Педагогічна рада, 24.11.2015 року.docx -
Педагогічна рада,2020.pptx -
Педагогічна рада,лютий 2015 року.doc -
Розвага ,листопад 2015 року .ДНЗ №35.docx -
Семінар - практикум, 26 березня 2015 року.doc - Семінар-практикум
-
Семінар-практикум для вихователів за участю Л.В. Шелестової, 8 10.2012 р.doc -
Семінар-практикум для завідувачів, 29.10.2013 р.doc -
Семінар-практикум для музичних керівників , листопад 27.11.2014 р..doc -
Фото,педагогічної ради ,24 листопада, 2015 (копія).docx
Кiлькiсть переглядiв: 799