/Files/images/den_zahistu/IMG_20170922_105445.jpg

Навесні 1976 р. на освітянській карті м. Білої Церкви з'явився ще один дошкільний навчальний заклад №35 "Вербиченька" . Це( ясла - садок) комбінованого типу, де діють 12 груп, із них - 2 для дітей із вадами мовлення.

Це не тільки споруда, це стрімкий потік, вир людей, які перетворюють її на живе й бурхливе диво. Це місце, де живуть життям, у світі затишку, комфорту й уваги, про них турбуються люди, віддані своій справі.

Невпинно спливає час, але незмінним залишається кредо педагогічного колективу:які духовні цінності візьме від нас дитина - залежатиме майбутнє нашого народу і суспільства.

Тут проходить народження і становлення особистості з її майбутніми духовними і моральними цінностями, період пізнання соціуму і її величності Людини:відкриття дитиною царини життя на планеті Земля в усьому його розмаїтті.

Ми хочемо, щоб наші діти стали самостійними, ініціативними і творчими, тому створюємо умови, аби вони могли проявити себе.Розвивальне предметно-ігрове середовище забезпечує повноцінний розвиток усіх видів дитячої діяльнеості й особистості дитини на позитивно-емоційному тлі з урахуванням як віку дитини так і її індивідуальності.

Тому педагоги працюють над тим, щоб воно було сучасним,відповідало кретеріальним показникам комфортності дитини й спрямовувало подальший розвиток у новому соціальному статусі.Для цього в садочку створені всі умови: розвиваюче середовище, оформлено й наповнено матеріалами та іграшками так, щоб підказувати дітям вид діяльності та способи дій, а у відповідних ігрових осередках - сюжет гри та способів її реалізації.

З метою успішного розвитку і вдосконалення художньо-творчого потенціалу, формування творчої особистості дитини, здатної бачити, відчувати, любити, захоплюватись, творити красу в природі, у житті та мистецтві, допитливості, розвитку когнітивно-мовленнєвих та комунікативних навичок; зміцнення здоров'я дітей засобами фізичного вдосканалення, а також для плідної співпраці з батьками створено гуртки.


/Files/images/smayl58.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1377

Коментарi