Важливе для працівників сфери дошкілля від МОН №28

2022-02-11

/Files/images/aktsya_2021/images.png

ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ВІД COVID-19

За весь час пандемії в Україні на COVID-19 захворіло 237 830 дітей. Варто врахувати кілька простих порад, щоб зменшити ризик інфікування дітей коронавірусною інфекцією.

НА КИЇВЩИНІ РОЗБУДОВУЄТЬСЯ МЕРЕЖА ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

У 2022 році в Київський області з’явилося 5 дошкільних закладів у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

ЗМІНА ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ У ДОШКІЛЬНЯТ

Як зробити зміну видів діяльності комфортною для дітей у садочку? Чому важливо впроваджувати так звану «культуру переходів» та як це позитивно впливає на самопочуття дошкільнят? Дізнавайтесь практичні поради з матеріалу від експерток Команди підтримки реформ МОН «Зміна видів діяльності або культура переходів під час освітнього процесу у закладі дошкільної освіти».

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ ІНКЛЮЗИВНИХ ГРУП У ДИТСАДКУ ЗА НОВИМ ПОРЯДКОМ

Запрошуємо на безоплатний вебінар з лекторкою Валентиною Новосад, головним спеціалістом відділу дошкільної освіти головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН.

РЯТІВНИКИ ЧИСТОТИ: ПРОЄКТ З ВИВЧЕННЯ ПРАВИЛ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ

Як в ігровій формі показати дітям користь від дотримання правил особистої гігієни та основні принципів здорового способу життя – дізнавайтесь у проєкті «Рятівники чистоти» від «ADRA Україна», який реалізовано завдяки підтримці ЮНІСЕФ.

Під час подорожі Всесвітом діти відвідають 6 планет: Умивання, Чищення зубів, Чистих рушників, Миття рук, Прання одягу, Миття посуду. Діти виконуватимуть захопливі завдання та дізнаються про користь чистого повітря, води, фізичних вправ, здорового харчування та відпочинку.

Пройти курс можна на освітній платформі UNICEF та на Youtube-каналі проєкту.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР ВЕРГЕЛАНДА

Пропонуємо познайомитися з діяльністю Європейського центру Вергеланда, стратегічного партнера Міністерства освіти і науки України, та дізнатися більше про європейський досвід у сфері дошкільної освіти.

У межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» центр підтримує зусилля з реформування різних освітніх сфер. У 2020 році започатковано компонент проєкту «Підтримка реформи дошкільної освіти в Україні». За посиланням ви знайдете стандарти дошкільної освіти Швеції та Норвегії, перекладені українською мовою.

ЯК УКРАЇНСЬКІ ВИХОВАТЕЛЬКИ ВЧАТЬСЯ ЧУТИ ГОЛОС ДИТИНИ

У жовтні 2021 року у межах програми «Демократична школа» стартував восьмитижневий курс «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі». До участі в курсі були запрошені команди 10 дитячих садків з різних регіонів України. Про враження учасниць курсу можна прочитати тут.

ПРОТИДІЯ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ БУЛІНГУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Булінг, або цькування, – явище, яке часто трапляється у нашому повсякденному житті, зокрема у закладі освіти. Як розпізнати та попередити ситуації булінгу, створити безпечне освітнє середовище, вільне від будь-яких проявів насильства та булінгу, можна дізнатися на безкоштовному курсі, розміщеному на платформі Prometheus.

Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi