Наша гордість

/Files/images/IMG_6342.JPG

/Files/images/IMG_6567.JPG


В нашому дошкільному навчальному закладі вже 42роки працює вчитель-логопед Шавлова Наталія Олександрівна. Має повну вищу педагогічну освіту, "спеціаліст вищої категорії" , освітньо - кваліфікаційний рівень: "Вчитель шкіл глухих та слабочуючих"; спеціальність : "Дефектологія". Шавлова Наталія Олександрівна висококваліфікований педагог, має високий рівень професіоналізму, ініціативний, творчий. Володіє грунтовними званнями з дефектології, теоретичних основ, наукових методів дошкільної педагогіки та психології. Планує і здійснює навчально - корекційну роботу з урахуванням характеру мовних порушень, вікових, індивідуальних особливостей дітей, забезпечує умови для ефективного педагогічного процесу, володіє мистецтвом і наукою співбуття та співтворчості, які є вершиною точки спільності дорослого й дитини.

Вивчає та впроваджує перспективний педагогічний досвід роботи, сучасні інноваційні технології для постійного оновлення педагогічного процесу; працює нетрадиційно, оригінально, використовує новітні технології в організації роботи з дітьми; здійснює диференційний підхід до вихованців.

Член творчої групи вчителів - логопедів міста, що розробила перспективне тематичне планування. Оформлено досвід роботи з теми : "Ігротерапія як ефектитвний засіб розвитку мовлення та формування пізнавальної діяльності дітей з фонетико - фонематичним недорозвиненням мовлення."

Наталія Олександрівна користується авторитетомм та повагою серед працівників; відзначається культурою, моральними якостями.

Нагороджена грамотою Головного Управлінння освіти і науки Київської обласної державної адміністрації,2009р.

В 2008р. нагороджена грамотою Управління освіти і науки Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Українки.

Друкувалася у таких виданнях:

Газета Часопис "Дитячий садок" № 508 , Педагогічні етюди Білої Церкви.;

Бібліотека "Шкільного світу" , 2003р. , Логопед у дитячому садку.

НАША ГОРДІСТЬ

/Files/images/Фото0399.jpg

/Files/images/IMG_6565.JPG

Гавриліна Людмила Віталіївна, вихователь логопедичної групи № 5 "Ластівка".Працює в дошкільному навчальному закладу 30 років.Освіта вища педагогічна, "спеціаліст вищої категорії".

Людмила Віталіївна висококваліфікований педагог, має високий рівень профіесіоналізму, володіє грунтовними званнями з теоретичних основ, наукових методів дошкільної педагогіки та психології.

Вивчає та впроваджує перспективний педагогічний досвід роботи, сучасні інноваційні технології для постійного оновлення педагогічного процесу.

Основний напрямок роботи з дітьми - розвиток логіко-математичних умінь та навичок за допомогою альтернативних методик. Кожен ранок, ідучи до дитячого садочку, вона проходить "дорогою вітань", всі діти, яких вона зустрічає, вітаються і посміхаються у відповідь.

Виховання - процес, що починається з дитинства, коли в душу дитини закладаються основні життєві принципи, що допомагають їй стати Людиною з великої букви, сміливо увійти до епохи нового розуму і зайняти в ній гідне місце, усвідомлюючи себе особистістю й індивідуальністю.

ЇЇ педагогічний девіз: "Люби, твори, прощай!"

Головне в її роботі - виховання дитини як особистості. І в це поняття вона вкладає духовну збагаченість, широкий світогляд, ерудицію, високу моральність, товариськість, здатність впливати на рішення і діяльність колективу, не протиставляючи себе колективу.

/Files/images/kartini/Безлакывська.jpegБезлаківська Тетяна Василівна.

НАША ГОРДІСТЬ

У дитячому саду – вихователі, у школі – вчителі, це знає кожен. А хто такий помічник вихователя? Це особлива професія і виконувати такі обов’язки може тільки добра, чуйна, любляча дітей людина.

Саме такою і є помічник вихователя нашого дошкільного закладу – Безлаківська Тетяна Василівна. Тетяна Василівна працює в садочку 30 років. Вона для діток як мама - турботлива, а для вихователів групи як надійний помічник в організації освітньо-виховного процесу. Вона приносить з кухні їжу і годує дітей, потім прибирає і миє посуд. Допомагає вихователю виводити дітей на прогулянку і заводити їх в групу, роздягати малюків перед тихою годиною й одягає після нього. Готує все необхідне для проведення гігієнічних процедур, бере участь в організації занять з навчання дітей. Також Тетяна Василівна відповідає за чистоту в приміщеннях, Стежить за чистотою рушників, білизни. Вихованці Тетяну Василівну дуже люблять, завжди горнуться, довіряють свої дитячі секрети.

Безлаківська Тетяна Василівна – це гордість нашого дошкільного закладу. Ми пишаємося, що у нас працюють такі працівники.

/Files/photogallery/image.jpegКiлькiсть переглядiв: 1118

Коментарi