Наша гордість

/Files/images/IMG_6342.JPG

/Files/images/IMG_6567.JPG


В нашому дошкільному навчальному закладі вже 40 років працює вчитель-логопед Шавлова Наталія Олександрівна. Має повну вищу педагогічну освіту, "спеціаліст вищої категорії" , освітньо - кваліфікаційний рівень: "Вчитель шкіл глухих та слабочуючих"; спеціальність : "Дефектологія". Шавлова Наталія Олександрівна висококваліфікований педагог, має високий рівень професіоналізму, ініціативний, творчий. Володіє грунтовними званнями з дефектології, теоретичних основ, наукових методів дошкільної педагогіки та психології. Планує і здійснює навчально - корекційну роботу з урахуванням характеру мовних порушень, вікових, індивідуальних особливостей дітей, забезпечує умови для ефективного педагогічного процесу, володіє мистецтвом і наукою співбуття та співтворчості, які є вершиною точки спільності дорослого й дитини.

Вивчає та впроваджує перспективний педагогічний досвід роботи, сучасні інноваційні технології для постійного оновлення педагогічного процесу; працює нетрадиційно, оригінально, використовує новітні технології в організації роботи з дітьми; здійснює диференційний підхід до вихованців.

Член творчої групи вчителів - логопедів міста, що розробила перспективне тематичне планування. Оформлено досвід роботи з теми : "Ігротерапія як ефектитвний засіб розвитку мовлення та формування пізнавальної діяльності дітей з фонетико - фонематичним недорозвиненням мовлення."

Наталія Олександрівна користується авторитетомм та повагою серед працівників; відзначається культурою, моральними якостями.

Нагороджена грамотою Головного Управлінння освіти і науки Київської обласної державної адміністрації,2009р.

В 2008р. нагороджена грамотою Управління освіти і науки Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Українки.

Друкувалася у таких виданнях:

Газета Часопис "Дитячий садок" № 508 , Педагогічні етюди Білої Церкви.;

Бібліотека "Шкільного світу" , 2003р. , Логопед у дитячому садку.

НАША ГОРДІСТЬ

/Files/images/Фото0399.jpg

/Files/images/IMG_6565.JPG

Гавриліна Людмила Віталіївна, вихователь логопедичної групи № 5 "Ластівка".Працює в дошкільному навчальному закладу 28 років.Освіта вища педагогічна, "спеціаліст вищої категорії".

Людмила Віталіївна висококваліфікований педагог, має високий рівень профіесіоналізму, володіє грунтовними званнями з теоретичних основ, наукових методів дошкільної педагогіки та психології.

Вивчає та впроваджує перспективний педагогічний досвід роботи, сучасні інноваційні технології для постійного оновлення педагогічного процесу.

Основний напрямок роботи з дітьми - розвиток логіко-математичних умінь та навичок за допомогою альтернативних методик. Кожен ранок, ідучи до дитячого садочку, вона проходить "дорогою вітань", всі діти, яких вона зустрічає, вітаються і посміхаються у відповідь.

Виховання - процес, що починається з дитинства, коли в душу дитини закладаються основні життєві принципи, що допомагають їй стати Людиною з великої букви, сміливо увійти до епохи нового розуму і зайняти в ній гідне місце, усвідомлюючи себе особистістю й індивідуальністю.

ЇЇ педагогічний девіз: "Люби, твори, прощай!"

Головне в її роботі - виховання дитини як особистості. І в це поняття вона вкладає духовну збагаченість, широкий світогляд, ерудицію, високу моральність, товариськість, здатність впливати на рішення і діяльність колективу, не протиставляючи себе колективу.

/Files/images/kartini/Безлакывська.jpegБезлаківська Тетяна Василівна.

НАША ГОРДІСТЬ

У дитячому саду – вихователі, у школі – вчителі, це знає кожен. А хто такий помічник вихователя? Це особлива професія і виконувати такі обов’язки може тільки добра, чуйна, любляча дітей людина.

Саме такою і є помічник вихователя нашого дошкільного закладу – Безлаківська Тетяна Василівна. Тетяна Василівна працює в садочку 25 років. Вона для діток як мама - турботлива, а для вихователів групи як надійний помічник в організації освітньо-виховного процесу. Вона приносить з кухні їжу і годує дітей, потім прибирає і миє посуд. Допомагає вихователю виводити дітей на прогулянку і заводити їх в групу, роздягати малюків перед тихою годиною й одягає після нього. Готує все необхідне для проведення гігієнічних процедур, бере участь в організації занять з навчання дітей. Також Тетяна Василівна відповідає за чистоту в приміщеннях, Стежить за чистотою рушників, білизни. Вихованці Тетяну Василівну дуже люблять, завжди горнуться, довіряють свої дитячі секрети.

Безлаківська Тетяна Василівна – це гордість нашого дошкільного закладу. Ми пишаємося, що у нас працюють такі працівники.

/Files/photogallery/image.jpegНАША ГОРДІСТЬ

Морська Тетяна Петрівна.

/Files/images/kartini/kartinki/IMG_00000000.JPG

Вибір професії - це друге народження людини. Від того, наскільки правильно вибраний життєвий шлях, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність роботою, фізичне та психічне здоров'я, радість і щастя. Професія кухар - одна з найважливіших у людському суспільстві. Вона необхідна у повсякденному житті. Багато кому здається, що професія кухаря – неважка, вивчати в ній нічого: звари, підсмаж, подай - чи велика наука? Виявляється велика. І чим більше, придивляємося на практиці до роботи кулінарів, тим ясніше розуміємо, що бути кухарем нелегко, але захоплююче і відповідально. Майстрами не народжуються, а ними стають завдяки кропіткому навчанню. Кухар повинен не тільки смачно готувати страви, а ще і вміти їх гарно оформити і подати. Саме про такого кухаря нашого дошкільного навчального закладу йдеться мова. Ось уже 25 років поспіль готує дітям смачні страви кухар Морська Тетяна Петрівна. Тетяна Петрівна майстер своєї справи, вона знає, що від того як будуть харчуватися наші вихованці, залежить їхнє здоров’я. Вона знає, що по-справжньому порадувати дітей можна при приготуванні смачних страв. Діти нашого садочку , які куштують дійсно смачні страви, дуже вдячні Тетяні Петрівні.

Кiлькiсть переглядiв: 1011

Коментарi